הזמנת כרטיסים לאדיר מילר

הזמנת כרטיסים לאדיר מילראת אדיר מילר לא צריך להציג בפניכם. השחקן-קומיקאי-תסריטאי-במאי-סטנדאפיסט נחשב בעיני רבים לישראלי המצחיק ביותר שיש. את ההומור השנון שלו הוא מכניס לטקסטים טלוויזיוניים ("רמזור", "צומת מילר") ובעיקר למופעי הסטנדאפ.

מילר ידוע ביכולות האלתור הגבוהות שלו, כך שהאינטראקציה שלו עם הקהל עומדת לעיתים במרכז המופע.

גם אתם רוצים לרכוש כרטיסים למופע של אדיר מילר, וייתכן שגם אתם אמיצים מספיק כדי לחפש כרטיס לשורות הראשונות. איך תעשו את זה נכון?

כל הדרכים לרכוש כרטיסים לאדיר מילר

האופציה הראשונה לרכוש כרטיסים למופעים של אדיר מילר היא אולי המובנת מאליה ביותר: דרך משרדי כרטיסים המפיצים את המופעים שלו. חיפוש פשוט באינטרנט, או במשרדי הכרטיסים הגדולים, צפוי לאפשר לכם למצוא לא מעט כרטיסים. בנוסף לכך המקומות בהם נערכים המופעים, דוגמת היכלי התרבות או התיאטראות למיניהם, עוסקים בהפצה של הכרטיסים.

אפשרות נוספת היא לרכוש כרטיסים דרך האמן עצמו, או ליתר דיוק נציגיו. במועד כתיבת שורות אלה לא מצאנו אתר אינטרנט רשמי לאדיר מילר, אבל זה ממש לא אומר שאין לכם דרך לרכוש את הכרטיסים.

החברה המייצגת את מילר כוללת באתר האינטרנט שלה רשימת הופעות קרובה של הסטנדאפיסט, עם קישור ישיר לרכישה של כרטיסים באמצעות כרטיס אשראי. לרשימה דומה ניתן להגיע גם דרך עמוד הפייסבוק הרשמי של אדיר מילר.

כמובן שככל שתקדימו את ההזמנה כך יישארו יותר כרטיסים פנויים למקומות המבוקשים: השורות הראשונות הן שמתמלאות ראשונות פעמים רבות, למרות (ואולי בגלל) הסבירות שמילר יעשה צחוק מהקהל היושב שם.

לעיתים ניתן למצוא כרטיסים בהנחה ברגע האחרון, אם כי הניסיון שלנו מראה שהסבירות שהדבר יקרה נמוכה בהשוואה לאמנים אחרים: מופעים של אדיר מילר הרי מבוקשים מאוד, ורובם מגיעים לשלב של Sold Out מוקדם באופן יחסי.

האם ניתן למצוא מבצעים?

כיאה לסטנדאפיסט מהשורה הראשונה לישראל, כרטיסים למופע של אדיר מילר עשויים להיות יקרים באופן יחסי. מכאן נובע הרצון הדי ברור לנסות לאתר כרטיסים בהנחה. בדיקה קצרה באינטרנט מראה שלמרות שמגוון האפשרויות כאן אינו אינסופי, כן ניתן למצוא כרטיסים מוזלים לחלק מהמופעים של אדיר מילר דרך חברות כרטיסי האשראי, אתרי קופונים ועוד.

קחו בחשבון שהזמנה של כרטיס בפלטפורמות האלה תצריך בדרך כלל עמידה בתנאים מוגדרים, דוגמת רכישות באמצעות כרטיס האשראי בסכום מוגדר בחודש נתון. בנוסף לכך ההנחות מוגבלות בדרך כלל למופעים ספציפיים של אדיר מילר, כך שמי שמחפש גמישות לא בהכרח ימצא אותה.

דילוג לתוכן