איסתא הזמנת כרטיסים

איסתא הזמנת כרטיסיםחברת איסתא החלה את דרכה ב-1956, כאשר נוסדה בתור ארגון הנסיעות של התאחדות הסטודנטים של מדינת ישראל. מאז עברו עשרות שנים, החברה התרחבה והפכה להיות רשת הנסיעות בגדולה בישראל, לה כ-45 סניפים בפריסה ארצית. עדות למטרה הראשונית שלשמה הוקמה החברה ניתן לראות בכעשרה סניפים הממוקמים בתוך אוניברסיטאות ומכללות במדינת ישראל.

אבל האם הגעה לסניפי איסתא ברחבי הארץ היא הדרך היחידה שלכם להזמין מבין מוצרי התיירות שהיא מספקת, לרבות חבילות נופש, טיסות, מלונות, השכרת רכב, טיולים מאורגנים ועוד? אנחנו חיים בעידן האינטרנט, בו התשובה לשאלה הזו שלילית.

הזמנה בסניפים

האפשרות הראשונה והדי מובנת מאליה היא להגיע לאחד מסניפי איסתא, להיפגש עם נציגי השירות או המכירות, לשמוע את האופציות ולרכוש את אחד מהמוצרים. השיטה הזו מתאימה לכל מי שחשוב לו למצוא לקבל מענה אנושי לפני שהוא סוגר על עסקה בגובה של כמה אלפי שקלים.

החסרונות העיקריים הם דמי הטיפול הנגבים בעת הזמנה שכזו, העובדה שנדרשת הגעה במיוחד לסניפים והתבססות על שעות הפעילות שלהם, שעשויות להיות מוגבלות באופן יחסי.

הזמנה טלפונית

איסתא מתפעלת עבור לקוחותיה שני מוקדי הזמנות טלפוניות נפרדים, כאשר הראשון מיועד להזמנות בארץ והשני להזמנות בחו"ל. ההזמנות הטלפוניות מאפשרות גם כן לקבל מענה אנושי, יחד עם תשובות לשאלות השונות שצפויות לעלות לאורך הדרך.

שעות הפעילות רחבות באופן יחסי, אבל מנגד גם במקרה הזה אתם צפויים לשלם דמי טיפול שמייקרים עבורכם את עלות ההזמנה.

רכישה אינטרנטית

בדומה לחלק ניכר מחברות התיירות והתעופה הגדולות, גם לאיסתא יש אתר אינטרנט בו אפשר לראות פירוט על החבילות, המוצרים והדילים שהחברה מספקת. ההזמנה דרך האתר נעשית בכרטיס אשראי ואפשרית בכל רגע נתון, בלי שיש תלות בשעות הפעילות של הסניפים או המוקדים הטלפוניים (גם אם בדרך כלל נציג שירות יחזור טלפונית ללקוח לצורך השלמת העסקה). המחיר המצוין להזמנות דרך האינטרנט ייחודי רק להן, כך שבשיחת טלפון או בהגעה לסניפים ייתכן מצב בו תיתקלו במחירים שונים לחלוטין.

סוגיה משמעותית נוספת היא דמי הטיפול. היתרון המרכזי של ההזמנה האינטרנטית הוא הוצאת דמי הטיפול מתוך התמונה, מה שמוזיל בכמה עשרות דולרים או שקלים את העסקאות. מנגד, אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם מזמינים ללא נציג טלפוני: מצד אחד זה אומר שתוכלו לקבל את ההחלטה בלי ניסיונות שכנוע, אבל מצד שני שאתם צריכים לקרוא היטב את תנאי העסקה והאותיות הקטנות לפני שאתם מכניסים את פרטי האשראי.

דילוג לתוכן