הזמנת כרטיסים לארז קליימן

כרטיסים למופע של ארז קליימןשמו של הסטנדאפיסט ארז קליימן נישא כבר שנים בקרב חובבי הז'אנר, או "סתם" אנשים שמעוניינים בקצת צחוק בריא. למרות שהוא עדיין לא הגיע לסדר הגודל של שמות דוגמת אדיר מילר, ישראל קטורזה או שלום אסייג, המופעים שלו נחשבים למוצלחים במיוחד.

קליימן עוסק בנושאים המקיפים את כולנו, אך בוחן אותם בזוויות ייחודיות ובעיקר מצחיקות. לכך ניתן להוסיף סגנון הגשה אלגנטי, שאינו מובן מאליו בתחום.

הזמנת כרטיסים לארז קליימן היא הפתח שלכם לפאן טהור, אבל כיצד בדיוק תעשו את זה?

הדרכים להזמנת כרטיסים להופעות

ארז קליימן הוא אמן מוערך, אך נכון לכתיבת שורות אלה אין לו אתר אינטרנט רשמי בו אפשר לראות את רשימת המופעים או להזמין כרטיסים. מה שכן ניתן לעשות הוא לבקר בעמוד הפייסבוק הרשמי של האמן, המכיל בין היתר לשונית עם כרטיסים למכירה. במועד הבדיקה שלנו לא היו בה מופעים, אך התקווה שלנו היא שהרשימה אכן מתעדכנת בהתאם לפרופיל הפעילות של קליימן.

ארז קליימן מופיע במקומות שונים, בין אם אולמות תיאטרון, אודיטוריומים וכן הלאה. כל אחד מהמקומות האלה עשוי להציע אף הוא כרטיסים למכירה, ולכן אנחנו מציעים לכם לבצע את הבדיקות הדי פשוטות גם בכיוון הזה.

ייתכן מאוד שתגלו כי מקום בו תיערך בעתיד הקרוב הופעה של ארז קליימן מציע כרטיסים למכירה באתר האינטרנט שלו או בקופות הנמצאות במקום. בדיקה אחרת יכולה להיעשות דרך משרדי הכרטיסים למיניהם, שמציעים לרוב כרטיסים לכלל סוג של מאורע או מופע.

כמו בכל הופעה, אנחנו ממליצים לכם לא לחכות עד לדקה ה-90 – כי אז יש סיכוי לא מבוטל שהכרטיסים הזולים יאזלו. מה שכן מומלץ לעשות הוא לחפש מבצעים דרך חברות האשראי, מועדוני הצרכנות וכיוצא בזה.

אל תפחדו מהשורות הראשונות

במופע סטנדאפ, חשוב לשים לב למקום באולם בו בוחרים לשבת. אמנם אין כאן יותר מדי מה לראות מבחינה ויזואלית, להבדיל מהצגה עמוסות תפאורות ופרטים, אבל ההנחה היא שהמיקום יכול להגדיר את הסיכויים שלך להיות חלק מההופעה – כלומר, שהסטנדאפיסט יתייחס אליך וקרוב לוודאי שגם יצחק עליך.

במקרה של ארז קליימן, אתם יכולים להיות רגועים יותר. למרות יכולות האלתור הגבוהות שלו, הוא מצהיר שהוא לא עושה צחוק מהקהל, "כך שאין צורך לבוא עם שכפ"ץ". אם להסתמך על המילים שלו, ואם החשש מאינטראקציה איתו קיים אצלכם, נראה שאתם יכולים לרכוש כרטיסים לכל מקום באולם ללא חשש.

דילוג לתוכן