הזמנת כרטיסי לאומי קארד

הזמנת כרטיסי לאומי קארדחברת לאומי קארד הוקמה בשנת 2000, כחברת בת של בנק לאומי (שמחזיק ברוב מניות החברה). במהלך השנים שחלפו מאז הפך המותג לבולט בכל קנה מידה בשוק כרטיסי האשראי של מדינת ישראל.

החברה הנפיקה עד כה למעלה משני מיליון כרטיסי אשראי – כרטיסי ויזה או כרטיסי מאסטרקארד – הנחלקים לעשרות סוגים ואוכלוסיות יעד. בנוסף לכך מתפעלת החברה מועדוני לקוחות או חברים, בהם כרטיס האשראי משמש לרוב גם ככרטיס המועדון.

מעוניינים להנפיק את אחד מכרטיסי האשראי של לאומי קארד? יש מספר פעולות די בסיסיות שאתם צריכים לעשות בדרך לכך.

דרכי ההנפקה של כרטיס לאומי קארד

כרטיסי האשראי של לאומי קארד ניתנים להנפקה בשני אופנים עיקריים. הראשון הוא דרך שירות הלקוחות הטלפוני של החברה, בו גם תוכלו לקבל תשובות לשאלות שעשויות בוודאי להעסיק אתכם לפני ההזמנה. במקרה הזה תעבירו ללאומי קארד את הפרטים הרלוונטיים שלכם, ולאחר אישור הכרטיס הוא יישלח בדואר ללקוח.

האופציה השנייה, הנגישה הרבה יותר לחלק מהאנשים, מכניסה לתמונה את אתר האינטרנט של לאומי קארד. שם תמצאו גם כן פירוט על הכרטיסים השונים, ואפילו סימולטור שיאפשר לכם לענות על שאלות שבהתאם להן יומלץ על כרטיס אשראי שמתאים לכם.

באתר מציינים כי תהליך ההזמנה נמשך לא יותר מאשר חמש דקות, וכולל הכנסה של הפרטים האישיים, פרטי חשבון הבנק ועוד. את הכרטיס יכולים להזמין רק אנשים מעל גיל 18, שצריכים להכין מראש תעודת זהות ופרטי כרטיס אשראי קיים.

אוכלוסיית הזכאות

לרוב הישראלים יש יותר מכרטיס אשראי אחד בארנק שלהם. כרטיסי האשראי של לאומי קארד מיועדים לאוכלוסייה הזו. תנאי בסיסי להנפקת כרטיס אשראי של לאומי קארד הוא החזקה של כרטיס אשראי ישראלי, בלי קשר לסוגו. יש מקרים בהם מונפק כרטיס של לאומי קארד גם בהיעדר כרטיס נוסף, אך הדבר כרוך באישור זכאות מטעם הבנק בו מנוהל החשבון של הלקוח.

מרגע שמקבלים את הכרטיס, חולפים מספר ימים עד שהוא נפתח – לעיתים יש צורך ביצירת קשר עם החברה, פתיחה דרך האתר וכיוצא בזה. הקוד הסודי יגיע מן הסתם מופרד, והחובה שלכם היא לשנן אותו ולהשליך את הנייר ה"מפליל" לפח.

כמו בכל כרטיס, חשוב לקרוא היטב את תנאי השימוש בו. כך למשל דמי הכרטיס, אחת הסוגיות החשובות ביותר לדעתנו. יש כרטיסים הכרוכים בתשלום מלא לאורך זמן, כרטיסים בהם מקבלים פטור לפרק זמן קצר וכרטיסים שהפטור שלהם הוא למשך תקופה ארוכה יותר, או אפילו לצמיתות.

דילוג לתוכן