כרטיסים לקולדפליי

כרטיסים לקולדפיילהקת הרוק-פופ הבריטית קולדלפיי, שהוקמה ב-1996, היא כיום אחת הבולטות בעולם המוזיקה: שבע זכיות עד כמה בפרס הגראמי היוקרתי, מכירות של למעלה מ-80 מיליון  תקליטים ברחבי העולם ומספר עצום של שירים שהפכו ללהיטים מצביעים על כך.

בשנים האחרונות שמענו יותר מפעם אחת על רצון של הלהקה להופיע בישראל, אך עד כה הופעות אלה נותרו בגדר שמועות לא מבוססות. במילים אחרות: נכון לעכשיו, כדי לראות את כריס מרטין וחבריו בהופעה אתם צריכים לעלות על מטוס. החדשות הטובות? כיום זה ממש לא מסובך. ואפילו לא בהכרח יקר.

איך מוצאים כרטיסים לקולדפליי?

כמו כל להקה המופיעה באחת מדינות בעולם, גם במקרה של קולדפליי יש עבורכם מספר דרכים להשיג את הכרטיסים הנכספים. הראשונה היא לרכוש חבילה שלמה הכוללת בתוכה טיסה ומלון למשך מספר ימים ביעד הרלוונטי, יחד עם כרטיס כניסה להופעה. היתרון המשמעותי של הזמנה בדרך זו הוא הפשטות שלה, כאשר יש אפשרות להשיג לעיתים כרטיסים שקשה לרכוש בדרך אחרת. החיסרון, ניחשתם נכון, הוא שהמחירים של החבילות נוטים להיות יקרים. בנוסף, הן מוציאות בחלק מהמקרים את הגמישות ויכולת הבחירה מתוך המשוואה.

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מבינים כי "השד לא נורא כל כך", ומנסים לארגן לעצמם חבילה – הכוללת כרטיס להופעה – בכוחות עצמם. משרדי כרטיסים (פיזיים או אינטרנטיים) פועלים בארץ ובעולם, והם יוכלו לספק לכם כרטיסים להופעה תמורת עמלה שעלולה להיות נכבדת.

מנגד, אתם יכולים לנסות ולאתר את הכרטיסים הרשמיים, דרך הלהקה או המקומות בהם נערכים המופעים, ובכך לקבל מחירי קופה זולים פי כמה. את הרכיבים האחרים של המסע, דוגמת טיסה ומלון, ניתן להזמין גם כן בדרכים שונות: חבילות נופש ליעד בתאריכים הנבחרים, רכישה עצמאית של כרטיס טיסה ומלון וכן הלאה.

מורכבות השגת הכרטיסים

קולדפליי נחשבת ללהקת אצטדיונים מצוינת, כך שבהרבה מקרים ההופעות שלה תיערכנה באולמות עצומים בגודלם, במגרשי כדורגל וכן הלאה. בדרך כלל אלו חדשות טובות מבחינתם של רוכשי הכרטיסים, שנתקלים בהיצע רחב יחסית. יחד עם זאת מומלץ לא לחכות עד לרגע האחרון ולהתארגן על כרטיס שבועות ורצוי שגם חודשים לפני מועד ההופעה. שימו לב תמיד אם אתם רוכשים כרטיס ישיבה עם מקום מסומן, או כרטיס עמידה בו כל המקדים להגיע למקום ההופעה מוצא מקומות בעלי ראות טובה יותר.

קולדפליי מופיעה גם במקומות קטנים יחסית, בהם מורכבות השגת הכרטיסים עולה פלאים. במקומות אלה ייתכן שתידרשו לשלם יותר על הכרטיס, וגם לבצע את ההזמנה מוקדם יותר.

דילוג לתוכן