הזמנת כרטיסים לישראל קטורזה

הזמנת כרטיסים לישראל קטורזההפריצה הגדולה של ישראל קטורזה – סטנדאפיסט, שחקן, תסריטאי, מנחה ובעיקר אחד האנשים המצחיקים בישראל – התרחשה ב-1993, כאשר קיבל פינה בתכניתו של דודו טופז ז"ל.

מאז עברו כשני עשורים וחצי, וקטורזה לא מביט לאחור. מופעי הסטנדאפ שלו נחשבים למשובחים במיוחד וכוללים הומור בריא, מערכונים והרבה מאוד אינטראקציה עם הקהל. אבל כיצד בדיוק תוכלו לרכוש אליהם כרטיסים?

מגוון רחב של אפשרויות רכישה

כל מופע של ישראל קטורזה הוא בעל חוקים משלו מבחינת אופן רכישת הכרטיסים, כך שאי אפשר לספק תשובה חד משמעית לשאלה ששאלנו קודם לכן. יש מופעים אליהם תוכלו לרכוש כרטיסים דרך המשרדים השונים הפועלים בתחום בישראל, בדגש על המשרדים הגדולים המספקים כרטיסים לעשרות מופעים בכל רגע נתון.

אתם יכולים גם לנסות לבצע את הרכישה דרך המקום בו עתיד להיערך המופע הספציפי שאתם שוקלים להגיע אליו, כי בהרבה מקרים יש במקומות קופות, מוקד הזמנות טלפוני או אתר אינטרנט דרכם אפשר להשלים את הרכישה.

האופציה הבאה היא להגיע לאתרי חברות לייצוג אומנים. חיפוש פשוט בגוגל הוביל אותנו לחברת הפקות המייצגת ככל הנראה את קטורזה, בה היה גם קישור לרשימת המופעים הקרובים שלו – לרבות האפשרות להגיע לממשק ההזמנה האינטרנטי בלחיצת כפתור.

המטרה: כרטיס זול ככל האפשר

מחיר כרטיס להופעה של ישראל קטורזה תלוי כמובן במשתנים שונים, אבל הוא עשוי להיות גבוה יחסית – אל תשכחו שמדובר באחד האמנים המוערכים והמבוקשים בישראל. כמו כל אמן או הופעה, אנחנו ממליצים לכם לנסות לברר האם יש באפשרותכם לרכוש כרטיסים למופע של קטורזה בהנחה. יכול להיות שהתשובה לכך תהיה חיובית, כאשר חברות אשראי, מועדוני צרכנות, רשתות שיווק ואתרי קופונים מציעים הרבה מאוד הטבות והנחות למופעים.

מתי כדאי להזמין? ולאיפה?

המופעים של ישראל קטורזה ממלאים אולמות כבר עשרות שנים, כך שתהיה זו המלצה מועילה להזמין אליהם כרטיסים מוקדם ככל האפשר – כך תוכלו להבטיח שיישארו לכם כרטיסים, או אפילו כרטיסים במחירים סבירים (ישנן הופעות שמתחילות עם מכירה מוקדמת מעט מוזלת יותר). גם ברגע האחרון תוכלו להזמין כרטיסים, כמובן, אבל זה כבר סיכון שלא בטוח שיהיה מחושב.

שאלה נוספת שצריכה להישאל היא היכן בדיוק כדאי לשבת באולם. באופן טבעי אנחנו מעדיפים לשבת בשורות הראשונות, כדי לקבל ראות טובה. במקרה של מופע סטנדאפ של אמן בסדר הגודל של ישראל קטורזה, זה עלול להיות מהנה ומסוכן בו זמנית (תלוי עד כמה אתם רוצים שיצחקו עליכם).

דילוג לתוכן