משרד כרטיסים לאן

משרד כרטיסים לאןמשרדי כרטיסים הם הכתובת של רבים המעוניינים להצטייד בכרטיס למאורע כזה או אחר, כאשר יש אירועים בהם פנייה אליהם היא הברירה היחידה או הנגישה ביותר. בישראל יש מספר משרדי כרטיסים גדולים במיוחד, הידועים בהיצע רחב של כרטיסים שהם מספקים למגוון אטרקציות.

משרד הכרטיסים "לאן", הפועל כבר יותר מחמישה עשורים, הוא מהבולטים הפועלים בישראל. המשרד מציע כרטיסים בתחומים שונים, בין אם תרבות, בידור, פנאי, ספורט ועוד. הסקירה הבאה תאפשר לכם לדעת את כל מה שחשוב לדעת עליו ועל השירותים הנקודתיים שהוא מספק.

אילו כרטיסים ניתן לרכוש?

משרד הכרטיסים לאן מציע כאמור כרטיסים מכל הסוגים, למקומות הנמצאים בפריסה ארצית. בין היתר מדובר כאן בכרטיסים עבור מופעים (כולל מופעי החגים למיניהם), מופעי בידור, אירועי ספורט, אתרי בילוי ופנאי ועוד.

שימו לב שלצד אפשרות הרכישה של כרטיסים לאירועים נקודתיים, ניתן לרכוש דרך לאן מנויים. המשרד מספק בהמשך לכך כרטיסים לקבוצות גדולות, דוגמת ועדי עובדים (למעשה, במשרד הכרטיסים לאן טוענים שהעיסוק המרכזי שלהם הוא עבודה עם ארגונים גדולים, ועדי עובדים וקבוצות).

משרד הכרטיסים לאן מתפעל אתר אינטרנט דרכו ניתן לבצע את הרכישות (יש הטוענים שלקראת אירועים גדולים, בעלי עומס גולשים, האתר קורס "מהר מדי"), כאשר הדגש כמובן חייב להיות מושם על הזמנה מאובטחת.

לצד זה אתם יכולים להזמין אותם בצורה טלפונית או בהגעה ישירה למשרד הכרטיסים עצמו, הממוקם ברחוב דיזינגוף בתל אביב. יש לציין שנתקלנו במספר חוות דעת באינטרנט המצביעות על שירות לקוחות בעייתי שמספק משרד הכרטיסים.

איך אוספים את הכרטיסים?

לכל אירוע יש את התנאים שלו מבחינת איסוף הכרטיסים, ולכן אנחנו ממליצים לכם לברר מראש את התנאים לפני שאתם משלימים את הרכישה. האופציה הראשונה היא לקבל את הכרטיסים באופן ישיר עד למקום המגורים או למקום העבודה.

זוהי צורך האיסוף הנוחה ביותר, מן הסתם, אך יש בה שני חסרונות. ראשית, יש צורך לבצע את ההזמנה מספיק זמן מראש, כדי למנוע מקרה בו הכרטיסים לא יספיקו להגיע בזמן. שנית, קבלת המשלוח של הכרטיסים כרוכה בתשלום נוסף, המייקר את מחיר הכרטיס בפועל (כמובן שגם המשרד הזה נוטה לגבות עמלות).

אפשרויות אחרות הן לאסוף את הכרטיסים בקופות המופע ביום האירוע, לאחר הזדהות והצגת תעודה מזהה. חלק מהאירועים מאפשרים שליחה של הכרטיסים למייל של הלקוח, כך שהוא יוכל להדפיס אותם בביתו ולהגיע איתם לאירוע – אופציה נוחה עבור חלק מהמשתמשים.

משרדי כרטיסים נוספים:

משרד כרטיסים קסטל

דילוג לתוכן