כרטיסים לרדיוהד

כרטיסים לרדיוהדלהקת הרוק האלטרנטיבי הבריטית "רדיוהד" נחשבת לאחת הגדולות שקמו מאז ומעולם. הלהקה, שפרצה עם הלהיט Creep בתחילת שנות ה-90, הוציאה מספר אלבומי מופת (לרבות OK Computer, The Bends ו-Kid A הממוקמים גבוה בכל סקירת האלבומים הטובים בכל הזמנים) ופועלת עד עצם היום הזה, ידועה במופעים המושקעים והמופתיים שלה.

לרדיוהד יש חיבה לישראל, שבאה לידי ביטוי במספר מופעים שנערכו כאן – הראשונה ממש בתחילת הדרך (למעשה, טוענים כיום שישראל היא בין המדינות הראשונות בהן הלהקה הצליחה) והאחרונה התקיימה ביולי 2017. כדי לראות את תום יורק וחבורתו מופיעים אתם יכולים לחכות למופע הבא.. או לברר על רכישת כרטיסים להופעות של רדיוהד בחו"ל.

כך רוכשים כרטיסים לרדיוהד

בהופעה של רדיוהד בישראל, רכישת כרטיסים היא די מובנת מאליה: פונים למשרד ההפקות או הכרטיסים שהביא אותם לארץ ומבצעים דרכו את הקנייה. בהופעות בחו"ל, התמונה הופכת למעט מורכבת יותר. במקרה הזה אין צורך רק לרכוש את הכרטיס – מה כשלעצמו יכול להתבצע בדרכים שונות – אלא גם נדרשת קנייה של כרטיסי טיסה, מלון וכדומה.

רכישת חבילת מלאה

האופציה הראשונה להגשים את החלום ולראות הופעה של רדיוהד, היא באמצעות רכישה של חבילה הכוללת בתוכה את כל הרכיבים: טיסה, מלון וכרטיס להופעה, כאשר לרוב מדובר בשהות קצרה בת מספר ימים ביעד הרלוונטי. מצד אחד הזמנה שכזו הופכת את החיים לפשוטים, כי לא תמיד זה פשוט למצוא כרטיסים לרדיוהד או לתכנן את כל ה"חבילה". מצד שני, יש מקרים בהם חברות התיירות או הכרטיסים גוזרות קופון לא קטן על חשבונם של המעריצים, שמשלמים בפועל יותר על הכרטיס (או אפילו על החוויה כולה).

היו עצמאיים: רכישה נפרדת

אם התכנון העצמאי לא מרתיע אתכם, אתם יכולים כמובן לתכנן באופן עצמאי את המסע שלכם. באתר (הלא ממש נוח לניווט) של רדיוהד תוכלו למצוא את רשימת המופעים הקרובה של הלהקה, עם קישור לרכישת כרטיסים לכל אחד מהם. בנוסף אתם יכולים לרכוש באתרי כרטיסים ישראליים או בינלאומיים: טווח המחירים משתנה ותלוי גם בסוג הכרטיס ובכמות המכירות שנעשו, אבל ברמה הכללית יש כאן פוטנציאל למציאת כרטיסים במחירים סבירים.

את שאר הרכיבים של הטיול, בעיקר טיסה ומלון, אתם יכולים להזמין במגוון רחב אפילו יותר של דרכים העומדות לרשותכם. חבילות נופש שאינן קשורות להופעה, רכישה עצמאית של כרטיס טיסה ומלון וכן הלאה. יש כאן צורך בבדיקות ובחיפושים, לעיתים למשך מספר שבועות, אבל הבונוס הוא אפשרות לרכישה של החבילה המותאמת לכם ביותר.

דילוג לתוכן