הזמנת כרטיסים להפועל תל אביב

הזמנת כרטיסים להפועל תל אביבמועדון הספורט הפועל תל אביב, לו קבוצות עמוסות אוהדים בליגת הכדורגל והכדורסל גם יחד, נחשב לאחד הבולטים בישראל. אם גם אתם רוצים לראות את הקבוצה האדומה משחקת, אתם צריכים כמובן לרכוש כרטיס.

בפועל מדובר במשימה די פשוטה, שאפשר לעשות במספר דרכים המיישרות קו עם העידן הנוכחי שאנחנו חיים בו.

רכישת כרטיסים בקופות

האופציה הראשונה והדי בסיסית היא להגיע לקופות – של אצטדיון בלומפילד (כדורגל( או היכל קבוצת שלמה (כדורסל) – ולרכוש כרטיס למשחק הקרוב. ההגעה יכולה להיעשות מספר ימים לפני המשחק, בהתאם לשעות הפעילות של קופת הכרטיסים, אבל גם ביום המשחק עצמו.

זכרו שמי שמחכה עד לרגע האחרון עם הכרטיס עלול להישאר קירח מכאן ומכאן, בעיקר במשחקים המבוקשים דוגמת דרבי תל אביב. בנוסף לכך, יש סכנה שהכרטיסים המוזלים (ילדים ונוער למשל) יאזלו בשלב מסוים. היתרון הוא שדרך הקופות אפשר למצוא כרטיסים במחירי הבסיס שלהם, ללא אי אילו עמלות מתסכלות.

משרדי כרטיסים

הן קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב והן קבוצת הכדורסל משתפות פעולה עם משרדי כרטיסים, שמהווים אופציה יעילה ודי נגישה לרכוש כרטיסים למשחקים השונים שלהן. במקרה הזה ההזמנה יכולה להיות בהתאם למדיניות של משרד הכרטיסים, כאשר האופציות המקובלות הן הגעה פיזית למשרד, רכישה דרך אתר האינטרנט שלו או הזמנה טלפונית.

בכל מקרה ומקרה, אנחנו ממליצים לכם לבדוק היטב מהם תנאי האיסוף של הכרטיסים: האם תקבלו אותם במעמד הרכישה? האם הם יישלחו בדואר אלקטרוני לצרכי הדפסה עצמאית?  וכן הלאה.

בנוסף לכך קחו בחשבון שאופן ההזמנה עשוי להשפיע על המחיר שתשלמו, בעיקר בכל הנוגע לשאלת העמלות. הזמנה אינטרנטית ולעיתים גם טלפונית כרוכה בחלק מהמקרים בעמלה בגובה של מספר שקלים, המתווספת למחיר הכרטיסים.

אתרי הקבוצות

כל קבוצת ספורט המכבדת את עצמה פתחה במהלך השנים אתר אינטרנט. גם להפועל תל אביב יש מן הסתם אתר כזה. ניתן להגיע בו לרשימת המשחקים המלאה של הקבוצה, ובעיקר לממשק רכישת הכרטיסים בכל אחד ממשחקי הבית. גם כאן כדאי שתבדקו היטב איך יתבצע איסוף הכרטיסים וכמה אתם תשלמו על כך.

מכיוון שמחירי כרטיסים לאירועי ספורט בישראל עלולים להיות גבוהים, אנחנו ממליצים לכם האם תוכלו לקבל הנחות על הכרטיס דרך מועדוני הלקוחות, חברות האשראי וגופים אחרים. בנוסף, סקרו את ההנחות שמספקים המועדונים עצמם לרוכשי הכרטיסים. אופציה אחרת היא לרכוש מנוי עונתי, הכולל בתוכו את כל משחקי הבית של המועדון – מנוי שהעלות היחסית של כל משחק בו תהיה נמוכה יותר.

דילוג לתוכן