הזמנת כרטיסים לעדי אשכנזי

הזמנת כרטיסים לעדי אשכנזיעדי אשכנזי היא מהנשים המצחיקות בישראל. מאחורי קריירה ענפה על גבי מסך הקולנוע או הטלוויזיה, ובעיקר הבמות בהן היא מציגה מופע סטנדאפ אינטיליגנטי שנוגע בנקודות מהחיים של כל אחד מאיתנו – עם לא מעט העצמה נשית ו-Girl Power.

כרטיסים למופעי הסטנדאפ שלה נמכרים בכמויות מרשימות, לעיתים עד לרמת הסולד אאוט.. אבל מהי הדרך הנוחה ביותר לרכוש אותם?

הבעיה: אין רשימה מסודרת

לאמנים בסדר גודל משמעותי, בישראל או בעולם, אמור על פי התפיסה המקובלת להיות אתר אינטרנט או עמוד פייסבוק. הציפייה היא שבהם יהיה אפשר לראות מידע על כל ההופעות הקרובות של אותו אמן, ורצוי שגם להזמין כרטיסים. במקרה של עדי אשכנזי, התמונה מעט מורכבת.

בבדיקה שערכנו לא מצאנו אתר אינטרנט רשמי. עמוד הפייסבוק שלה אמנם קיים, אבל לא כולל פוסטים כלל בשנים האחרונות. במילים אחרות: לא כאן תוכלו לקבל את המידע על ההופעות הקרובות של עדי אשכנזי. יכול להיות שהדבר ישתנה בעתיד הנראה לעין, אבל נכון להיום נראה שאתם צריכים להתבסס על דרכים אחרות לרכוש את הכרטיסים.

כך תמצאו את הכרטיסים

זה ממש לא אומר שלא תוכלו לרכוש כרטיסים להופעות שלה, כמובן. כרטיסים למופעי הסטדנאפ של עדי אשכנזי נמכרים דרך משרדי הכרטיסים השונים, שישמחו מן הסתם להתפאר בשם בסדר גודל שכזה בין המופעים שהם משווקים. אופציה אחרת היא לנסות דרך המקומות בהם נערכים המופעים עצמם, לרבות היכלי התרבות שלהם, מועדוני ההופעות וכן הלאה.

כל מקום שכזה כולל קופות משלו וגם אתר אינטרנט דרכו ניתן לקבל מידע ובדרך כלל גם להזמין כרטיסים. חשוב לשים לב לא רק לאופן ההזמנה אלא גם לצורת קבלת הכרטיסים, בין אם משלוח עד הבית, איסוף בקופה ביום המופע לאחר הצגת תעודה מזהה, הדפסה שלהם במדפסת הביתית וכן הלאה.

האם אפשר למצוא הנחות?

הרצון שמאחד בין ישראלים רבים הוא למצוא כרטיסים למופעים במחיר סביר, מה שלא מובן מאליו ברמת ההגדרה הראשונית. גם כאן יש לנו חדשות מעודדות, והן שלמופעי סטנדאפ בכלל – ולמופעים של עדי אשכנזי בפרט – תוכלו לעיתים למצוא הנחות משמעותיות. אנחנו ממליצים לכם לבצע את הבדיקות דרך חברות האשראי הרלוונטיות עבורכם, מועדוני החברים או הלקוחות שאתם נמנים עליהם, רשתות השיווק שאתם נוהגים לערוך בהן את הקניות וכן הלאה. אם יתמזל מזלכם, תמצאו הנחה בגובה של כמה עשרות אחוזים – ולכן גם עשרות שקלים – להופעה של עדי אשכנזי.

דילוג לתוכן