הזמנת כרטיסי קרנות השוטרים

הזמנת כרטיסי קרנות השוטריםחברת קרנות השוטרים מאגדת בתוכה עשרות אלפי עמיתים, הנמנים כולם על כוחות הביטחון של מדינת ישראל: שוטרים, גמלאים, מילואימניקים או מתנדבים של מג"ב ועוד.

מדובר באחד ממועדוני הצרכנות היותר משמעותיים הפועלים כיום בישראל, כזה שמספק למשתייכים אליו ולבני משפחותיהם הטבות בתחומים דוגמת ביטוח, צרכנות, תיירות, מופעים, אטרקציות, שוברים ועוד.

ההשתייכות למועדון קרנות השוטרים מיועדת לבעלי כרטיסי אשראי מסוגים שונים המשויכים למועדון וכפופה בתשלום של כמה עשרות שקלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אופן ההנפקה של הכרטיסים, עם כמה דגשים שיהפכו לכם את החיים לפשוטים הרבה יותר.

אילו כרטיסים ניתנים?

המשתייכים לאוכלוסיית הזכאות של מועדון קרנות השוטרים יכולים להצטרף למועדון באמצעות שיוך כרטיס האשראי שלהם למועדון. נכון לנקודת הזמן הנוכחית הכרטיסים הניתנים לשיוך הם כרטיסי ויזה כאל, לאומי קארד וכרטיסים של חברת ישראכרט בלבד. המשמעות היא שכרטיסי דיינרס, אמריקן אקספרס, דיירקט ודומיהם, כמו גם כרטיסים של מועדוני צרכנות או חברים אחרים, אינם ניתנים לשיוך למועדון מסיבות ברורות.

את ההצטרפות למועדון מבצעים, באופציה הראשונה, דרך האתר שלו. הוא מציע את טפסי ההרשמה להורדה ולמילוי. לחלופין אתם יכולים ליצור קשר עם שירות הלקוחות של המועדון, שיבהיר לכם בדיוק מה עליכם לעשות כדי להשלים את תהליך ההצטרפות אליו ולקבל בסופו של תהליך את הכרטיס המשויך, בהתאם לבחירתו ולאפשרויות העומדות מולן.

הזמנה דרך חברות האשראי

מכיוון שבכרטיסי אשראי עסקינן, נשאלת השאלה האם אפשר לפנות אליהן בצורה ישירה, במקום ביצוע של התהליך אך ורק מול מועדון קרנות השוטרים. התשובה לשאלה הזו היא חיובית בדרך כלל, כאשר חברות כרטיסי האשראי כוללות באתר שלהן מדורים מיוחדים המוקדשים לסוגי הכרטיסים השונים

. לגבי כל כרטיס תוכלו לראות בדיוק מה הוא מקנה למחזיקים בו, מהם תנאי ההצטרפות אליו ובעיקר איך עושים את זה. בדרך כלל עליכם להכניס את הפרטים האישיים שלכם בשלב הראשוני, כאשר נציגים של חברות האשראי אמורים ליצור אתכם קשר טלפוני לאחר מכן.

הצפי הוא לקבלת הכרטיסים בדואר תוך מספר ימים מרגע שהתהליך מושלם ושהצטרפות הלקוח למועדון מאושרת. הכרטיסים יגיעו עם הקוד הסודי בנפרד, אותו יש כמובן לשנן, לשמור במקום בטוח ולהשמיד. ייתכן מצב בו תצטרכו להפעיל ישירות את הכרטיסים השונים, למשל דרך אתר האינטרנט של חברת האשראי או בחיוג למוקד הטלפוני שלה. מומלץ תמיד לראות מהם תנאי השימוש בכרטיס האשראי, שכוללים לפעמים "אותיות קטנות" שלא כל האנשים מודעים אליהן, וחבל.

דילוג לתוכן